Produkty

Sirupy jsou připravovány podle domácích receptur, bez chemických konzervantů, barviv a aromat, pouze s obsahem cukru, vitamínu C a kyseliny citrónové. 

Extrakty (sirupy bez cukru) jsou připravovány stejně jako sirupy podle rodinných receptur, bez chemických konzervantů, barviv a aromat, mírně přislazeny steviolglykosidy (sladidla z rostliny stévie), které mají nulovou energetickou hodnotu, s obsahem vitamínu C a kyseliny citrónové. Jsou to výrobky úplně bez cukru, nebo pouze s přirozeně se vyskytujícími cukry a jsou tedy vhodné i pro diabetiky. 

Můžete si u nás zakoupit jak samostatné bylinky, tak míchané bylinné směsi. Čaje můžete zakoupit v pytlících z recyklovaného papíru. 

V nabídce máme balení po 50 g, nebo cenově zvýhodněné balení po 100 g. Čaje máme rozděleny do 3 kategorií: účelové, dětské, lahůdkové.

Ochutnejte naše ručně a s láskou připravované domácí džemy. Džemy jsou jednodruhové ,bez přídavku jiného ovoce, přičemž ovocný podíl tvoří 66%. Jsou vyráběny v poměru 2:1, tedy podíl cukru je 33%. Dále obsahují přírodní citrusový pektin 0,67% a přídavek vitamínu C pro Váš imunitní systém 0,33%. Džemy neobsahují přídavky v podobě konzervantů, aromat a barviv a jsou tedy vhodné i pro nejmenší členy domácnosti. Jsou ošetřeny pasterizací. Po otevření je třeba uchovávat džem v lednici a v krátké době spotřebovat. Naše džemy jsou vláčné konzistence, vhodné k namazání na pečivo, palačinky nebo si je můžete přidat do jogurtu či kaše. Jejich vůně a chuť Vás dostane. Džemy můžete zakoupit ve dvou objemech: 212ml a 520ml