Produkty

Sirupy jsou připravovány podle domácích receptur, bez chemických konzervantů, barviv a aromat, pouze s obsahem cukru, vitamínu C a kyseliny citrónové. 

Extrakty (sirupy bez cukru) jsou připravovány stejně jako sirupy podle rodinných receptur, bez chemických konzervantů, barviv a aromat, mírně přislazeny steviolglykosidy (sladidla z rostliny stévie), které mají nulovou energetickou hodnotu, s obsahem vitamínu C a kyseliny citrónové. Jsou to výrobky úplně bez cukru, nebo pouze s přirozeně se vyskytujícími cukry a jsou tedy vhodné i pro diabetiky.

Můžete si u nás zakoupit jak samostatné bylinky, tak míchané bylinné směsi. Čaje můžete zakoupit v pytlících z recyklovaného papíru.

V nabídce máme balení po 50 g, nebo cenově zvýhodněné balení po 100 g. Čaje máme rozděleny do 3 kategorií: účelové, dětské, lahůdkové.

Ochutnejte naše ručně a s láskou připravované domácí džemy. Džemy jsou jednodruhové, bez přídavku jiného ovoce, přičemž ovocný podíl tvoří 66 %. Jsou vyráběny v poměru 2:1, tedy podíl cukru je 33 %. Dále obsahují přírodní citrusový pektin 0,67% a přídavek vitamínu C pro Váš imunitní systém 0,33 %. Džemy neobsahují přídavky v podobě konzervantů, aromat a barviv a jsou tedy vhodné i pro nejmenší členy domácnosti. Jsou ošetřeny pasterizací. Po otevření je třeba uchovávat džem v lednici a v krátké době spotřebovat. Naše džemy jsou vláčné konzistence, vhodné k namazání na pečivo, palačinky nebo si je můžete přidat do jogurtu či kaše. Jejich vůně a chuť Vás dostanou. 

V nabídce máme balení buď 212 ml nebo cenově zvýhodněné balení 520 ml.

Naše pečené čaje slouží pro přípravu lahodných horkých nápojů nejrůznějších chutí. Pečlivě vybraná kombinace ovoce a způsob zpracování dodá výslednému nápoji bohatou, plnou chuť a výraznou vůni. Pečené ovocné čaje jsou ideálním doplňkem pro chvíle odpočinku a relaxace, poskytují osvěžení i pocit pohody. 

V nabídce máme balení buď 212 ml nebo cenově zvýhodněné balení 520 ml. 

Koupelové soli jsou přírodní produkt, který přináší nejen relaxaci, ale i řadu prospěšných účinků pro tělo. Základem těchto solí je hrubá mořská sůl, která je bohatá na minerály a stopové prvky, jako je hořčík, vápník, draslík a další. K soli přimícháváme nejrůznější bylinky, díky kterým si můžete dopřát chvíle odpočinku a péče o sebe, a to v pohodlí vašeho domova. 

V nabídce máme balení po 400 g